Małgorzata Kaczorek

“Pani Ania prowadzi zajęcia z niemieckiego branżowego w mojej firmie. Muszę przyznać, że lektorat ten to nie tylko postępy w języku, ale także prawdziwa przyjemność. Pani Ania jest profesjonalną i zaangażowaną lektorką o szerokiej wiedzy dydaktycznej i językowej, ma ona także ujmujący sposób bycia i zaraża pozytywnym podejściem. Najlepszy lektor języka niemieckiego jakiego poznałam! Bardzo gorąco polecam!

Jakob Krokos

“Nauke jezyka niemieckiego przez ta instytucje moge jak najbardziej polecic. Zwlaszcza Pani Daszkiewicz z cierpliwoscia potrafi wytlumaczyc az zostanie zrozumiane.”

Jareq R

“Polecam Panią Anię każdemu, kto chce poszerzyć swoją wiedzę odnośnie języka niemieckiego. Bogate słownictwo, bardzo ciekawe materiały oraz sposób realizacji zajęć to nie jedyne plusy zajęć

Karolina Szemraj

“Polecam z całego serca Panią Annę. Wszelkie spotkania i zajęcia z Panią Anią uważam za bardzo ważne w aspekcie rozwoju mojej wiedzy dotyczącej języka niemieckiego. Za każdym razem człowiek uczył się czegoś nowego, poznawał język niemiecki od strony gramatycznej oraz powiększał zasób słownictwa w języku branżowym jak i codziennym. Dodatkowo należy wspomnieć, że Pani Ania jest zawsze uśmiechnięta, służy radą, pomocą i jest perfekcyjnie przygotowana do spotkań. Nie zbywa swoich uczniów gdy mają trudne zagadnienia do opanowania.
Mam nadzieję, że będę miała okazję w przyszłości kontynuować tę owocną dla mnie współpracę.
Pozdrawiam serdecznie

Magdalena Maruszak

Pani Ania jest profesjonalnym nauczycielem języka niemieckiego. Posiada ogromną wiedzę, przygotowuje bardzo interesujące materiały do zajęć i prowadzi je w ciekawy sposób. Można wzbogacić swoje słownictwo o wiele ciekawych zwrotów i wyrażeń przydatnych w pracy biurowej, języku branżowym czy codziennych konwersacjach.

Joanna Lipiecka

Świetna, zaangażowana lektorka, koncentrująca się na słuchaniu ze zrozumieniem i mówieniu. Wsłuchuje się w potrzeby (tematyczne) słuchaczy.

Filo Szerszyński

“Polecam Panią Anię. Jest zawsze uśmiechnięta i przygotowana do zajęć. Współpraca z nią to czysta przyjemność zarówno jeśli chodzi o naukę języka do użytku codziennego jaki jeśli chodzi o niemiecki używany w kwestiach zawodowych.

Marta Lilla

Z całego serca polecam współpracę z panią Anią! Jest to osoba, która wykazuje się ogromną wiedzą języka niemieckiego, szczególnie z zakresu branżowego oraz profesjonalizmem. Nauka języka oraz zagadnień dotyczących firm, ekonomii i życia zawodowego była bardzo owocna i przyjemna. Z panią Anią wiążę same miłe wspomnienia i jestem pewna, że każdy kto zdecyduje się na współpracę nie będzie tego żałował. 🙂

Aleksandra Knurowska

“Serdecznie polecam zajęcia językowe z Panią Anią. Pani Ania posiada ogromną wiedzę , szczególnie w zakresie języka niemieckiego- biznesowego. Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób. Pani Ania cierpliwie odpowiada na wszystkie nurtujące studenta pytania. Polecam wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i zakres słownictwa, ponieważ wykorzystywane przez panią Anię materiały oraz metody nauczania pozwalają na osiągnięcie szybkiego progresu językowego.

Anita Małż

Polecam serdecznie naukę języka niemieckiego z Panią Anną! Zajęcia prowadzone przez Panią dr na uczelni wyższej, są bardzo profesjonalne i merytoryczne, każda minuta jest odpowiednio wykorzystana. Pani Ania jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć, oferuje nam duży wachlarz dydaktyczny- materiały są dobrane tak, aby poćwiczyć różne umiejętności – pisanie, czytanie oraz słuchanie. Pani Anna dysponuję ogromną wiedzą z zakresu języka branżowego. Dodam również, że pani Doktor jest zawsze uśmiechnięta, pomocna i zajęcia upływają w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam!

Roksana Szczepańska

“Najlepsza Pani Doktor! Obszerna wiedza i chęć dzielenia się nią! Pani Doktor wyrozumiała, cierpliwa i życzliwa. Serdecznie polecam!!!

Daria H.

“Serdecznie polecam Panią Anię!
Pani Ania jest świetnym nauczycielem.
Posiada ogromną wiedzę, którą zawsze z ogromnym zapałem nam przekazuje.
Dla Pani Ani ważni jesteśmy jako osoby, a nie jako kolejni studenci.
!POLECAM! :)”

Marta Lilla

Z całego serca polecam współpracę z panią Anią! Jest to osoba, która wykazuje się ogromną wiedzą języka niemieckiego, szczególnie z zakresu branżowego oraz profesjonalizmem. Nauka języka oraz zagadnień dotyczących firm, ekonomii i życia zawodowego była bardzo owocna i przyjemna. Z panią Anią wiążę same miłe wspomnienia i jestem pewna, że każdy kto zdecyduje się na współpracę nie będzie tego żałował. 🙂

Malgorzata Sporysz

“Witam, serdecznie polecam Panią Anię?
Jest osobą z bardzo miłą aparycją, zajęcia odbywają się w miłej atmosferze i bez względu na poziom znajomości języka, każdy czuje się dobrze zaoopiekowany. Ja osobiście mam nadzieję, że jeszcze nie jedno spotkanie nas czeka. Dzięki Pani Ani, nauka jezyka branżowego stała się przyjemna?

Ola Szymkowiak

Zdecydowanie polecam Panią Anię. Bardzo kompetentny nauczyciel i lekcje to przyjemność.

Michał Maskiewicz

Miałem przyjemność uczęszczać rok na zajęcia Pani Anny. Zdecydowanie polecam. Pani Ania jest zawsze przygotowana, daje dużo materiałów, znajduje czas dla każdego i umie wytłumaczyć co należy poprawić. Oprócz tego jest cierpliwa i umie wprowadzić miłą atmosfere na zajęciach. Mimo trudności związanej z pandemią, zajęcia były kontynuowane online, na takim samym poziomie jak wcześniej.

Anna Czaja

Zdecydowanie polecam Panią Anię każdemu, niezależnie od poziomu języka. Każde zajęcia z Panią Anią odbyły się w miłej atmosferze, co pozwalało przełamywać każdemu swoją barierę językową. Lektorka zawsze przygotowana do zajęć, chętnie tłumaczy zagadnienia gramatyczne oraz odpowiada na zajęcia padające podczas zajęć. Przed każdą lekcją dostawaliśmy materiały do pracy. Bardzo szybko podniosłam swój poziom języka niemieckiego.

Agnieszka Partyka

“Pani Ania to bardzo kompetentny nauczyciel, zawsze przygotowane wcześniej materiały, każda minuta zajęć jest świetnie zagospodarowana zadaniami językowymi. Potrafi połączyć nauke języka biznesowego z tematami życia codziennego, rozwijając w uczniach chęć do small talku. Nauka niemieckiego w takiej formie to przyjemność. Gorąco polecam Panią Anię!

agnieszka

bardza miła lektorka, dostosowuje się do poziomu kursanta, super lekcje, pełne zaangażowanie, zawsze uśmiechnieta, pełna energii, polecam lekcję z panią Anią,

Martyna Galeniszcz

Serdecznie polecam Panią Annę za profesjonalizm i bardzo przystępnie przekazaną wiedzę. Od ponad roku korzystam z jej wiedzy i moja znajomość języka jest na dużo lepszym poziomie. 🙂

Michał Spodniewski

“Bardzo profesjonalne i merytoryczne zajęcia.”

Kamila Langa

“Miałam przyjemność poznać Panią Anię na jednej z uczelni wyższych, gdzie z wielkim profesjonalizmem i zaangażowaniem prowadziła wykłady z języka niemieckiego. Ogromny wachlarz umiejętności jakim cechuje się Pani Ania tylko zachęcają do zgłębiania wiedzy i poszerzania umiejętności. Nauka języka niemieckiego z Panią Anią, to ogromna przyjemność. Wiedza językowa Pani Doktor jest ogromna a zajęcia prowadzone są w sposób który zachęca i zaciekawia studenta. Podejście Pani Ani do Studenta jest bardzo pozytywne. Student zawsze może liczyć na pomoc i wsparcie. Szczerze polecam!”

Justyna Radzyminska

Serdecznie polecam zajęcia z panią Anią Daszkiewicz z języka niemieckiego w pracy/ język specjalistyczny. Bardzo ciekawa tematyka zajęć, bogate materiały i słownictwo oraz cuuudowna atmosfera:) Na zajęciach udało mi się szybko podnieść poziom języka, na czym bardzo mi zależało. POLECAM !!!!!

Aleksandra Knyś

“Pani Ania prowadzi zajęcia z języka niemieckiego w firmie, w której pracuję. Uczęszczam na nie od roku. W dobie koronawirusa lekcje prowadzone zdalnie, jednak mimo to wciąż są na bardzo wysokim poziomie. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny, Pani Ania zawsze jest przygotowana do lekcji, a materiały przesyłane są wcześniej. Lekcje są ciekawe i zróżnicowane, a Pani Ania odznacza się niezwykłą cierpliwością i zawsze upewnia się, czy dane zagadnienie jest zrozumiałe.

Damian H

“Pani Ania bardzo miła i profesjonalana osoba :)”